olej, deska, 27 x 18,5 cm (wymiar malowidła), 30 x 21,5 cm (wymiar deski, na brzegach profilowanej);
sygn. l. d.: Augustynowicz (wydrapana w malaturze);
data p. d.: 1891 (wydrapana w malaturze).