piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier;
24,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
u dołu napis ołówkiem: Pasterka Panie Kochanku na tle Kolegiaty w Nieświeżu
sygn. z lewej: AU