Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944), Modlitwa

cena wywoławcza
12 000 PLN
13 000 - 15 000 PLN

olej, płótno; 54 x 75 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski.