olej, ziemia, wikol, płótno; 180 x 136 cm ;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 157 x 180 (sic!) / AGNIESZKA /
NIZIURSKA / DRZEWO MAŁE /Z CIENIA/ 1995.