Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988), Kwiaty

cena wywoławcza
~2 112 EUR
~2 347 - 2 816 EUR

olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.