Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988), Kwiaty

cena wywoławcza
9 000 PLN
10 000 - 12 000 PLN

olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.