Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Kwiaty w wazonie

cena wywoławcza
8 000 PLN
8 000 PLN
sprzedaż warunkowa
9 000 - 11 000 PLN

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. g.: W. D. Terlikowsky.
Wczesna praca artysty pochodząca z czasu przed ukształtowaniem się rozpoznawalnego stylu malarstwa artysty.