Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Kwiaty w wazonie

cena wywoławcza
~1 877 EUR
~1 877 EUR
sprzedaż warunkowa
~2 112 - 2 582 EUR

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. g.: W. D. Terlikowsky.
Wczesna praca artysty pochodząca z czasu przed ukształtowaniem się rozpoznawalnego stylu malarstwa artysty.