Alicja HALICKA (1894-1975), Wnętrze domu artystki z portretem córki

cena wywoławcza
80 000 PLN
90 000 - 100 000 PLN

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka;
na odwrocie, na ramie francuska naklejka z firmy Delf (…) Art z nazwiskiem właścicielki obrazu: MME BARAOLT i innymi adnotacjami (nalepka drukowana) oraz na płótnie u góry napis: N 39.