Zygmunt LANDAU (1898-1962), Wnętrze

cena wywoławcza
3 500 PLN
3 700 PLN
4 000 - 5 000 PLN

olej, tektura fakturowana; 30 x 41 cm;
sygn. p. d.: Landau;
na odwrocie na tekturze napis: Zygmunt Landau.