Zygmunt LANDAU (1898-1962), Wnętrze

cena wywoławcza
~821 EUR
~868 EUR
~938 - 1 173 EUR

olej, tektura fakturowana; 30 x 41 cm;
sygn. p. d.: Landau;
na odwrocie na tekturze napis: Zygmunt Landau.