Stanisław ZAWADZKI (1878-1960), Eugenia z Kaczkowskich Trylska

cena wywoławcza
~1 408 EUR
~1 643 - 1 877 EUR

olej, płótno dublowane (wosk); 105 x 69 cm;
sygn. p. d.: St. Zawadzki;
na odwrocie płócienna naklejka z napisem: Eugenia z Kaczkowskich Trylska / ur. 1857 + 1936 r. / malowana w wieku 17 lat.
Obraz nosi cechy portretu wykonanego na podstawie fotografii.