Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944), Strumyk leśny, 1932

cena wywoławcza
~3 990 EUR
~4 225 - 5 399 EUR

olej, płótno; 70 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewcz 1932;
na odwrocie, na krośnie nalepki: 1. Papierowa nalepka z pieczątką autorską oraz odręcznie wypisanym tytułem: Strumyk leśny (piórem); 2. Nalepka z TPSP w Krakowie z maszynowo wypełnionymi rubrykami: Stefan Filipkiewicz / Strumyk leśny / olej, odręcznie dopisany numer 35 (czerwienią); 3. Nalepka z numerem 27082 z pieczątką: Filipkiewicz St. (czerwienią), tytułem: Strumyk leśny (piórem), techniką wykonania oraz datą: … 1933 (pieczątka, czerwienią).