Aleksander LASZENKO (1883-1944), Ulica arabska

cena wywoławcza
~821 EUR
~938 EUR
~938 - 1 173 EUR

olej, sklejka; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Laszenko.