olej, tektura fakturowana; 50 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1936 (data słabo czytelna);
na odwrocie napis: Z moich wrażeń / Z Marocco z 1936 (farbą) / Wojciech Kossak (piórem).