Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953), Czytająca list

cena wywoławcza
~1 291 EUR
~1 291 EUR
sprzedaż warunkowa
~1 408 - 1 877 EUR

olej, tektura; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.