Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953), Czytająca list

cena wywoławcza
5 500 PLN
5 500 PLN
sprzedaż warunkowa
6 000 - 8 000 PLN

olej, tektura; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.