Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954), Autoportret, 1953-1954

cena wywoławcza
~1 877 EUR
~2 112 - 2 582 EUR

olej, płótno; 77 x 62 cm;
na odwrocie na blejtramie u dołu napisy inwentaryzacyjne: St.Cz. / inw. / 253
oraz napis wtórny AUTOPORTRET (długopisem).
Lit.: Stanisław Czajkowski 1878-1954 [katalog wystawy monograficznej], Warszawa, C. B . W. A. „Zachęta”, grudzień 1980 - styczeń 1981, poz. kat. 706