Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953), Dworek, ok. 1925

cena wywoławcza
~1 408 EUR
~1 643 EUR
~1 643 - 1 877 EUR

olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa, z ul. 3-go Maja 11 a we Lwowie z numerem 3, autorką i tytułem dzieła