Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944), Widok na Tatry, 1932

cena wywoławcza
~2 347 EUR
~2 816 - 3 521 EUR

olej, płótno; 61 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1932.