Lusterko ścienne

Lusterko ścienne
cena wywoławcza
~234 EUR
~234 - 281 EUR

brąz złocony, grawerunek, tafla lustrzana; 29 x 25,8 x 1,5 cm.
Europa Zachodnia, Francja?; 2 poł. XIX w.
Owalna, kryształowa, fazowana tafla lustrzana ujęta ćwierćwałkiem, zdobnym grawerowanymi stylizacjami akantowymi. Zewnętrzna część ramy dekorowana ażurowymi, rozmieszczonymi promieniście stylizowanymi liliami, odlewanymi w brązie.