brąz złocony; wys. 3,5 cm, średnica 7,6 cm.
Polska, Warszawa, lata 20-30. XX w.
Cylindryczna puszka, zapewne z zestawu toaletowego, zdobiona pasami moletowanego ornamentu z motywem sznura, plecionki z rozetkami, palmetek, gwiazdek i stylizowanej wici o sercowatych listkach. Na pokrywce pośrodku moneta dominialna k z kartuszem herbowym i napisem w otoku: „KRÓLOWY MOST E. A. HAKE”.