Tłok pieczętny z figurką sowy

Tłok pieczętny z figurką sowy
cena wywoławcza
~469 EUR
~586 - 704 EUR

brąz, odlew cyzelowany i złocony, zielone szkło; pole 1,5 x 1,5 cm, wys. 8 cm.
Europa Środkowa, Niemcy? XIX/XX w.
Pole pieczętne kwadratowe o zaokrąglonych narożach, z monogramem „C. B”- gotykiem, pod szlachecką koroną. Trzonek w kształcie figurki sowy stojącej na 1 nodze, z drugą podkurczoną. Oczka inkrustowane, z zielonego szkła.