Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947), Pędzący zaprzęg

cena wywoławcza
~938 EUR
~1 173 - 1 408 EUR

olej, sklejka; 17,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz.