Henryk BERLEWI (1894-1967), Ewa

cena wywoławcza
~9 389 EUR
~11 737 - 14 084 EUR

olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 37,5 cm;
sygn. l. g.: 1950 / HB (monogram) opleciony wężem
na odwrocie napis: 1. Rue LECLERC - PARIS 14 e / France / HENRI BERLEWI / „EVE” - 1950