Wojciech WEISS (1875-1950), Martwa natura z melonem, ok. 1930

cena wywoławcza
~3 521 EUR
~3 521 EUR
sprzedaż warunkowa
~3 990 - 5 164 EUR

olej, płótno; 31 x 45 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
na odwrocie nr 0962 i mniejsza cyfra 4 oraz poniżej faksymile podpisu artysty WW.