Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932), Falaises, ok. 1927

cena wywoławcza
~11 737 EUR
~14 084 - 16 431 EUR

olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tadé Makowski
Na odwrocie napis autorski: Tadé Makowski / Falaises / Paris