Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932), Falaises, ok. 1927

cena wywoławcza
50 000 PLN
60 000 - 70 000 PLN

olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tadé Makowski
Na odwrocie napis autorski: Tadé Makowski / Falaises / Paris