Henryk EPSTEIN (1890-1944), Na wybrzeżu

cena wywoławcza
3 500 PLN
4 000 - 5 000 PLN

akwarela, ołówek, papier; 33 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Eptein (ołówkiem).