Henryk EPSTEIN (1890-1944), Na wybrzeżu

cena wywoławcza
~821 EUR
~938 - 1 173 EUR

akwarela, ołówek, papier; 33 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Eptein (ołówkiem).