Ossip ZADKINE (1890-1967), Murzynka (La Négresse)

cena wywoławcza
~234 EUR
~281 - 328 EUR

litografia barwna, papier; 65 x 47 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: CV/CL (ołówkiem )
oraz sucha pieczęć p. d.: Ossip Zadkine Atelier;
Grafika po konserwacji.