Nathan GUTMAN (1898-1987), Odpoczynek nad rzeką

cena wywoławcza
4 000 PLN
5 000 - 6 000 PLN

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman;
na odwrocie autorski napis czarnym pisakiem: Gutman.