Nathan GUTMAN (1898-1987), Odpoczynek nad rzeką

cena wywoławcza
~938 EUR
~1 173 - 1 408 EUR

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman;
na odwrocie autorski napis czarnym pisakiem: Gutman.