WŁADYSŁAW BIELECKI (1896-1943), Zestaw 3 drzeworytów z motywami Krakowa

cena wywoławcza
~234 EUR
~422 - 563 EUR

1. Tyniec - Opatówka,
drzeworyt barwny, papier; 17,4 x 15,7 cm (wymiar odbitki), 20 x 18 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
p. d. w kompozycji sygn. W.B.;
sygn. p. d.: Wład. Bielecki fec. et imp / 924. (ołówkiem);
tytuł l. d.: Tyniec: Opactwo / /drzeworyt oryg./ (ołówkiem);

2. Tyniec - wnętrze główne wejścia,
drzeworyt barwny, papier; 15,7 x 14,8 cm (wymiar odbitki), 19,3 x 16,8 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
l. d. w kompozycji sygn. W.B.;
tytuł l. d.: Kraków Tyniec: "Wnętrze głównego wejścia" / /drzeworyt oryg./ (ołówkiem);

3. Wawel,
drzeworyt barwny, papier; 40 x 31 cm (w świetle oprawy);
przed konserwacją.