HENRYK HAYDEN (1883-1970), Martwa natura, 1968

cena wywoławcza
~164 EUR
~187 EUR
~305 - 352 EUR

litografia barwna, papier; 38,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: Hayden 1968; e/a.