ALEKSANDER LASZENKO (1883-1944), Na pustyni w okolicach Mann w Jordanii

cena wywoławcza
~375 EUR
~399 EUR
sprzedaż warunkowa
~704 - 845 EUR

olej, płótno naklejone na sklejkę; 70 x 50 cm;
sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.