MATYLDA MELENIEWSKA (1869-1931), Chryzantemy, 1925

cena wywoławcza
~305 EUR
~516 - 704 EUR

olej, tektura; 41,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: M MELENIEWSKA / 1925.