ZEFIRYN ĆWIKLIŃSKI (1871-1930), Koszar z owcami, 1922

cena wywoławcza
~305 EUR
~516 - 704 EUR

olej, tektura; 30 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 922.