JÓZEF CHLEBUS (1893-1945), „Ostatni dudziarz podhalański”

cena wywoławcza
~586 EUR
~938 - 1 291 EUR

olej, płótno; 99 x 76 cm;
sygn. p. d.: Chlebus.