MARIA GOŁĄB, Nacht - Samborski

cena wywoławcza
~46 EUR
~46 EUR
~93 - 117 EUR

Muzeum Narodowe w Poznaniu, Zachęta w Warszawie, 1999 r.
katalog wystawy opisujący 264 prace artysty, 34x23 cm,
oprawa współczesna skóra, złocona tytulatura, stan idealny