olej, płótno; 63,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kanelba / 1934;
na odwrocie, na płótnie częściowo widoczny stempel: 1 GAT[...] / 18 Rue de la [...] /PARIS;
pośrodku napis tuszem: 100 [w kółku].