Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936), Morze i niebo, 1896

cena wywoławcza
~9 345 EUR
~10 514 - 12 850 EUR

olej, płótno naklejone na tekturę; 22,5 x 31,5 cm;
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie, z grudnia 1937 r. z Wystawy Pośmiertnej Ferdynanda Ruszczyca z nr: 2057/15/ oraz maszynowo wypisanymi informacjami o obrazie z tytułem: Morze i niebo;
napis odręczny autorski?: … Krym / FRuszczyc / 15 (niebieską kredką) oraz ołówkiem: kat. 1964. - poz.46
Lit.: Ferdynand Ruszczyc 1870-1936. Katalog, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1964, kat. poz. 46