Julian FAŁAT (1853-1929), Przy ognisku - Nieśwież, ok. 1917

cena wywoławcza
70 000 PLN
80 000 - 100 000 PLN

olej, sklejka, 28 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: jFałat / Nieśwież.
Do sceny przedstawiającej odpoczywających drwali wracał Julian Fałat kilkakrotnie w wersjach wykonanych techniką olejną i akwarelową.