Julian FAŁAT (1853-1929), Przy ognisku - Nieśwież, ok. 1917

cena wywoławcza
~16 355 EUR
~18 691 - 23 364 EUR

olej, sklejka, 28 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: jFałat / Nieśwież.
Do sceny przedstawiającej odpoczywających drwali wracał Julian Fałat kilkakrotnie w wersjach wykonanych techniką olejną i akwarelową.