Tadeusz DOMINIK (1928-2014), Pejzaż, l. 80. XX w.

cena wywoławcza
50 000 PLN
50 000 PLN
sprzedaż warunkowa
55 000 - 65 000 PLN

akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik.