Jacek SIENICKI (1928-2000), Okno, 1981

cena wywoławcza
39 000 PLN
41 000 PLN
sprzedaż warunkowa
50 000 - 60 000 PLN

olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. i dat. p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981;
Obraz wystawiany i reprodukowany w katalogu: Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, 23.06-26.08. 2018, s. 207.