Teresa RUDOWICZ (1928-1994), Zła gwiazda

cena wywoławcza
45 000 PLN
50 000 - 60 000 PLN

olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
Obraz eksponowany na wystawie: Teresa Rudowicz, Galeria Starmach, Kraków, 2004