olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji (uzupełnione fragmenty płótna przy krawędziach obrazu)
olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 5 000 | ||
500 000 | |||
> | 10 000 | ||