olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
opisany na odwrocie: "ANIOŁ STRÓŻ" / Z CYKLU ZAKOCHANY ZAGUBIONY MĘŻCZYZNA / JERZY DMITRUK / 2018 / OLEJ KARTON / 42 X 56.