olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska;
datowany i opisany na odwrocie, na krosnach malarskich: FELICJA PACANOWSKA PEINTURE (kredką), PAC I 1960 L’homme de Lespace (flamastrem) oraz na płótnie: P 1591 (1).