olej, płótno; 95 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
PAWEŁ ŁUBOWSKI / TYTUŁ: „POSĄGI” … / … 1988 (słabo czytelnie) ponadto stemple wywozowe.