olej, tektura;14 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany] GB 11 (w owalu);
na odwrocie opisany: „Martwa natura na serwetce II” / ol. tekt. / 20010 x 2011 / GB / 14 x 39,5 cm / G. BEDNARSKI.