akryl, płótno; 53 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 1991;
na odwrocie, na płótnie opis: Franciszek Maśluszczak / PIŁOWANIE / 53 x 61 cm / acrylic 1991.