Fryderyk HAYDER (1905-1990), Martwa natura

cena wywoławcza
4 000 PLN
5 700 PLN
sprzedaż warunkowa
5 000 - 6 000 PLN

olej, płyta; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: F. HAYDER.